Hovno je plazma

Pixel
 Obsah 
Bředen 2k
....123 45
6 789101112
13 141516171819
20 212223242526
27 28293031....
Duden 2k
..........12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Kreten 2k
123 4567
8910 11121314
151617 18192021
22232425262728
293031........
Čerten 2k
...... 1234
567 891011
121314 15161718
192021 22232425
262728 2930....


 Related 
Den94ek '98 (nedokončený) - Den94ek '99 (bleden - úmor) - Den94ek '99 (bředen - duden)
Den94ek '99 (kreten - čerten) - Den94ek '99 (čertenec - svrben) - Den94ek '99 (žháří - říhen)
Den94ek '99 (psychopat - kosinec) - Den94ek 2k (bleden - úmor)
Fórum - Public Enemies List - Starring - OAQ/Once Asked Questions
Author Info - Anal Sex And Jesus - Defekační odysea - Dr. Gizmo - Slohová práce - Test
Dospívající dívka Edit97 - Moje internetová noční můra
Sucks (Radio Mix) - Sucks (MF Extatic Mix) - VTM - 22/Stolice


 Oblíbené linky a linky, které nás rovněž linkují 
Vzorky (sladký domov) - XE! (druhý domov) - Netradiční matematika (třetí domov; holobyt)
TSI (krásný nový domov) - Doodie.com (dokonalý fekální humor) - Depeche Mode CZ (MF v akci)
Stránky M. Petříčka (Quake, CD zadarmo) - Adamousovy stránky (DM) - RTSovy stránky (ostuda :)
Page After Long Beeping Smashitary Clouds (Kakanova HP) - VTM (nepopsatelné)
IvoM Test© (IvoMův deníček) - ??? (stránky JNSFBI)


 Nekonečná anketa 
Zasíláte:
 OAQ - veřejný dotaz     Neveřejný dotaz/vzkaz     Subscribe Update Service

OAQ/Once Asked Questions
(otázky do 22-05-2k) E-mailová konference 
Pro přihlášení do e-mailové konference napište níže svoji e-mailovou adresu a klikněte na OKO.


 Přihlášení       Odhlášení 

 Nesouhlasím s tím, že budu moci být bombardován čirým cynismem a zavalen literárními fekáliemi.


K případnému grafickému linkování použijte následující ohavnost (7,5kB)ICQ UIN: 61255613, momentálně jsem


26-5-2k25-5-2k
 • Rok uplynul a leccos se změnilo. Jelikož přidávám pouze mé postřehy z posledních dvou měsíců, mohly by vám lehce uniknout některé souvislosti. Proto je zde následující stručné shrnutí uplynulého dění. Absorbujte.
  V září 1999 jsem s mírným nadšením začal systematicky obětovávat svůj drahocenný čas bakalářskému studiu na Obchodní akademii ve Valašském Meziříčí. V únoru 2k jsem školu zhnuseně opustil; kromě několika neopravitelných psychických závad mi studium přineslo také cenný poznatek, že nutkání postřílet spolužáky a rozvěsit střeva třídního mazánka po nástěnkách (ahoj Oldo) se může probudit i v poměrně normálním člověku.
  Od konce ledna 2k mám práci (ne, ty máš zaměstnání - pozn. Kakan). Pokud orgány činné v trestním řízení konečně zavřou vsetínskou pobočku Mironetu, budu mít snad i co jíst.
  Postupem času jsem dorostl do pokročilé prasečí a cynické fáze, takže už se neštítím (skoro) ničeho.
  Vznikly stránky TSI, které mají nezanedbatelný potenciál a předpokládám, že se bude jednat o můj nejúspěšnější projekt. Pokud se nemýlím, stejně jako se Vzorkama opět plním prázdné místo v českém internetu (pozvánky na šálek EGA se přijímají od 16:00 do 21:30). Pozn.: TSI vám doporučuji navštívit až po víkendu, během kterého budou opraveny dead linky.
  Mám nový počítač, se kterým se již dá zažít občasný špás. Nejhorší hardwarovou hnidu jsem si ovšem nechal - CD-ROM Lite-On 20x si nadále trůní v jedné z 5,25" pozic. Potřebuju ještě tak 2 žaludeční vředy, to je to.
  Přesně před rokem jsem maturoval. Vzpomünky...
  Některá "viz" odkazují na doposud nezveřejněné pasáže. Nenechte se tím vyšokovat.
  Redakce časopisu Dívka zveřejnila v inkriminovaném časopisu můj drtící inzerát. Setkal se s velkým ohlasem a to, co nyní každých 14 dní vídáte, jsou vybrané kousky z celkových 76 došlých reakcí. Uhodli jste, JE na co se těšit.
  Verze stránek psaná fontem Times New Roman byla zrušena. Zbláznil bych se z toho. Verdana je přece na každém rohu.
  Nefunkční guestbook je konečně mrtev. Nahrazuje jej fórum (!) a mailing list. Pište jako o život.
  V průběhu toho všeho jsem psal Den94ek, který je sice pekelně rozsáhlý, ovšem zároveň tak nekompaktní a nehotový, že jej není možné ve stávající podobě zveřejnit. Časem.

  24-5-2k
 • Změní váš životTM
  "Když jsem se před několika lety procházel kolem městské knihovny, pocítil jsem náhle potřebu vymočit se. Právě v momentu, kdy jsem vstoupil do dveří, vyšel z jedné kabinky asi dvacetipětiletý krásný urostlý chlap ve stylu amerického fotbalového hrdiny. Stál jsem u pisoáru a díval jsem se na něj koutkem oka, jak si umývá ruce. Ani se na mě nepodíval. Byl heterosexuální a ženatý - a byl jsem si jistý, že u něj v žádném případě nemám šanci.

  Hned jak odešel, vrhnul jsem se do kabinky, kde předtím seděl, doufajíce, že zde ještě zůstala troška vůně hovna a možná i prkénko by mohlo být stále teplé od jeho pevné mladé prdelky. Nenašel jsem zde však pouze vůni, ale i samotné hovno. Zapomněl spláchnout. A jaký poklad po sobě zanechal!

  V míse plavaly tři nebo čtyři výstavní kousky. Byly to poměrně suché, zácpové výkaly, ale všechny byly tlusté, tuhé a na povrchu zvrásněné. Hovno mělo opravdu exemplární rysy - byl to devítipalcový gastrointestinální trumf, tlustý jako mužské zápěstí. Klekl jsem si před mísu a během nasávání husté hnědé vůně jsem uvažoval, zda se mám zařídit podle pudu, který se ve mě probouzel.

  Vždycky jsem byl vášnivý olizovač zadků a v životě už jsem zhltnul více než jeden malý kousek hovna, ale to byla pouze přirozená a normální součást lízání řitě a ne jeho vrchol. Samozřejmě, měl jsem masturbační fantazie o konzumaci velkého množství hoven, ale nikdy jsem to neudělal. Nyní jsem však stál tváří v tvář nejkrásnějšímu pětilibrovému hovnu, které kdy polahodilo mému oku, párku, který by se hodil k účinkování v jakékoliv fantazii, mláděti, které se vylíhnulo z řitního otvoru nejhezčího mladého samce na světě.

  Proč ne? Vzal jsem jeden kousek z mísy. Chytil jsem hovno oběma rukama, aby se nezlomilo, a zvedl jsem jej ke svému nosu. Vonělo jako tučný, uleželý limburger1 (což je hnusné, ale vzrušující), avšak jeho konzistence se podobala spíše čedaru2. Beztak, co jiného než mléko přeměněné ve sračku bez přispění zažívacího traktu je sýr?

  Jednou jsem si líznul a zjistil jsem, že chutnalo ještě lépe, než vonělo. Dál už jsem neváhal. Strčil jsem si tu hnědou věc tak hluboko do úst, jak to nejvíc šlo a sál jsem ji jako velký hnědý penis. Nejdříve jsem jej chtěl zhltnout celé, ale ukousl jsem pouze velký kus, zaplavující má ústa intenzívní, hořkosladkou chutí.

  K mému potěšení jsem zjistil, že přestože voda v míse ochladila povrch hovna, vevnitř bylo stále teplé. Při žvýkání jsem objevil, že bylo plné malých tvrdých kousků čehosi, co jsem později identifikoval jako arašídy. Nepokousal je pořádně a oříšky tak prošly jeho tělem prakticky nezměněny. Nenasytně jsem spolykal celý výkal, posílajíce do svého hrdla jeden kousek po druhém. Arašídy mne příjemně škrábaly v krku.

  Moje jediné zklamání bylo, že se sponzor této hostiny nerozhodl spláchnout nádherný výtvor svojí močí. Brzy jsem dosáhnul fantastického vyvrcholení. Chytil jsem svůj ejakulát do dlaně a vypil ho. Věřte mi, neexistuje rozkošnější kombinace chutí než jakou je sladké sperma, smíšené se sytou hořkostí hovna.

  Potom mi však začalo být trochu líto, že to nebude trvat déle. Vzápětí jsem si však uvědomil, že mám stále možnost si hostinu prodloužit. Mísa byla pořád hnízdečkem pro několik dalších mužných výkalů. Starostlivě jsem je vylovil, zabalil do kapesníku a vložil do svého kufru. V následujícím týdnu jsem objevil všechny možné způsoby konzumace hovna bez okamžitého zhltnutí. Po spolknutí je totiž navždy pryč, pokud jej zrovna nechcete vytáhnout třetí rukou z vlastního zadku. To je rozumné východisko v momentech zoufalosti nebo nudy.

  Ve chvílích, kdy jsem se s nimi nemazlil, jsem hovna skladoval v ledničce, ale za týden byly všechny pryč. To úplně poslední jsem držel v ústech bez žvýkání, nechal jsem jej pomalu rozpustit. Tekuté hovno mi stékalo do krku skoro čtyři hodiny... v průběhu této akce jsem měl aspoň šest orgasmů. Často myslím na toho krásného mladého chlapce, jak ze své růžové, sladké prdelky trousí takové zlato a neví, jakou slast může způsobit, a nejméně jednou způsobilo, vděčnému konzumentovi hoven..."

  1)sýr, k němuž je odvážné se přiblížit bez plynové masky
  2)

  tvrdý sýr výrazné chuti (nazv. podle místního jm. Cheddar v jz. Anglii v hrabství Somersetshire, 25 km jz. od Bristolu)

  23-5-2k
  ZMRDI
  KDE JSOU VZORKY?

  VZTEK. Až budeš přemýšlet, kdo založil v ČR levnou scénu, stav se na moje stránky, Míšo.

 • Věru nevím, proč se to pokaždé stává zrovna v mé blízkosti, jisté však je, že se krátce po poledni v prodejně Mana pokakalo ve vozíku uvězněné dítě. Své slasti dalo průchod ve frontě (já jsem byl 2, ono 4 a já zas 2) na salámy a nebýt jedné živé složky mezi mnou a jím, měl bych pěkný den. Už když začalo nervózně pobékávat "A-A-A-A" a maminka mu odpovídala že "tady nemůže", věděl jsem, co se na Manu pravděpodobně chystá. Maminko maminko, nikdy vám nezapomenu, že jste jej chtěla odradit!
 • Přes hranice se převáží zlaté cihly jak na prvního máje.
 • Oj, tak jsem se přece jen mýlil! Quake Demo Cup nebude zaměřen pouze na Quake 3, nýbrž dojde k rozdělení, kdy bude nadále pokračovat sekce pro prvního Quake a pouze se přidají soutěže pro Q3A. Hurá.
 • Pořád bych chtěl toho Palm Pilota... pomozte synům zchudlých kapitalistů!

  22-5-2k
 • Na vyhledávači Zmije.cz probíhá každý měsíc soutěž o tzv. Zlatou zmiji, jinak řečeno stránky měsíce. Jelikož přišel čas anální slávy a stavění fekálů na pedestialy, rozhodl jsem se na měsíc červen nominovat toto děsivé dílo. Doufám ve vaši podporu. Hlasování začíná 14. června a na tuto skutečnost vás v pravý čas ještě upozorním. Možná jsem vybral nešťastný měsíc, protože Den94ek pravděpodobně čeká ke konci roku a v prázdninových měsících okurková sezóna (míněno z hlediska návštěvnosti), nicméně v říjnu bude možné nominaci zopakovat, takže v tom snad nebude problém. Udělejme z českého internetu peklo :)
 • Vozík byl vrácen do prodejny Mana. Dobrá věc, tyhle košíky. Když jsme ho tam vraceli, měl jsem v něm najeto asi 200 metrů. Možná si za čas půjčíme další a uděláme z něj pojízdný stolek. Až někde zahlédnete výběrové řízení na horní část z nákupního vozíku, můžete už přibližně tušit, co nám v prodejně přibylo.

  21-5-2k
 • Dvje. Stále pouze přípravná fáze. Masakry přijdou, toho se není třeba bát. Dávám vám 14 dní života, pak přijde on. DOPIS.

  Hit týdne: Front Line Assembly with Tiffany - New Year's Day - U2 cover (955kB)
  Shit týdne: Five - Don't Wanna Let You Go
 •  Dopis #2


  20-5-2k
 • Od R.W. jsem se dnešního smrtícího večera dozvěděl, jak vůbec vznikla tradice odřezkové zábavy v západoafrickém státu Sierra Leone. Prapůvod této nedělní kratochvíle je ve vládním heslu "Budoucnost máte ve svých rukou", na které bystrá reakční skupina o(s)páčila (0800/137235) něco ve smyslu "Pokud je budoucnost ve vašich rukou, tak nebudete mít ruce" a proměnila rychlostní pižlání údů v národní folklór. Akce čisté ruce bez zbytečného papírování. Asi bych si z toho nedělal srandu, ale když to paroduje i Mladý Franta, tak ja můžu taky ;)

  Paegas Twist + Hands-free sada 
 •  Paegas Twist + Hands-free sada


  19-5-2k
 • RVA. Sborově ústily do postele.
 • Bratranec pokračuje ve svém tažení za záchranu kancelářského vybavení a osamělého hardware z rukou státu (viz 27-2-2k). Konečně se tedy mohu trošilinku uvolnit a roztahat pirátský sliz po celých čtyřech GB prostoru, který jsem nově nabyl. Veselý je fakt, že disk se urodil rovnou na Štědrý den roku 1999 (asi mu ho vrátím, takový ležák :), čímž bezmála dohání Kakana, kterého ustřihli 31.12. Už vím, proč jsou Silvestry od r. 1978 tak divné. Když už jsme u toho porodu - úplně jsem zde zapomněl zmínit, že se tehdy doktoři mírně sekli a místo pupeční šňůry ušmikli prve tzv. hadici, což postupem času vyústilo v dnešní situaci, kdy Kakan úzkostlivě lapá (jednou tu, onehdy jinde) po každém milimetru, kterým by nekompromisní měřítko oklamal. I přes tyto perfidní taktiky se mu však nikdy nepodařilo zakrýt více než 67 dílků na standardním zeleném pravítku. Jak všichni víme, jeden dílek se v případě tohoto výrobku rovná milimetru erektované délky. Chuděra J.S. Být v její kůži, ani bych Kakana nevytahoval na noc ze skříně.
 • JMR (neboli můj šéf, je to totiž můj šéf) (ne, ještě jsem neztratil na své nápaditosti) výrazně zaexceloval. V ústech mi nezbylo mnoho slov, když se objevil ve dveřích prodejny s nákupním vozíkem z prodejny Mana, která sídlí o dvě patra níže. Dovezl v něm dvě bagety. Ach ano.

  18-5-2k
 • Kotel navštívila poslankyně Volfová. VTO + MNTO.
 • Kurde bele do prdele, teče mi sem! Strašlivá bouře se přehnala nad Vsetínem a zpustošila spáry mezi panely. Po stěnách pomalu ztékají stružky kyselé vody a sborově ústí do... KU

  17-5-2k
 • J.M. se dnes prudce vehnal do prodejny a podával mi s mohutným řehotem papír s důvodem nepřijetí do prodejny koberců Harmonie. Eh... ano, ta stylistika je opravdu tak nějak... kobercová.

 • Strašíte mne, pánové...

  >From: membership@tripod.com <membership@tripod.com>
  >To: fincher@centrum.cz <fincher@centrum.cz>
  >Date: Tuesday, May 16, 2000 7:28 PM
  >Subject: Re: Bugs and Errors (KMM4134634C0KM)
  >
  >Greetings,
  >Tripod membernames that begin with the letters, s, q, u, F, U, and Z
  >have been unable to access their accounts properly since Sat. We have
  >discovered the error and have corrected our systems. You should now be
  >able to access your accounts and Edit/Update your Tripod web site.
  >
  >Tripod apologizes for the inconvience of this downtime..
  >Take care.
  >
  >Sean
  >Membership Services
  >Tripod.com - Part of the Lycos Network

 • Pentagram tour. Seznamte se.  Pentagram tour


  15-5-2k
 • Šokující, ale fotobuňky u samootevíracích dveří na moji osobu reagují se značně sníženou citlivostí. Zřejmě se zjevuji příliš nečekaně. Či snad mám tu čest s pokusem o zbabělou diskriminaci prasat ze strany obchodního domu Mana? Ano-li > "pche!" (rébus byl plánován)
 • Prý jsme vyhráli. No úžasné, hoši děkujem. Že jste nepoblili celé letadlo a nenasrali do uličky jako loni.
 • Naše prodejna už není tím neposkvrněným místem, kterým až dodnes byla. Navštívil mne zde totiž Šmarda, a jak je známo, kam ten šlápne, tam 115 let bují teror. Mimo několika smrtících příhod, kterými tento člověk permanentně disponuje, jsem se dozvěděl velice zajímavou informaci ohledně dynamické sexuální orientace, kterou J.Ch. (= Šmarda) spolu s entitou jménem Gellwe disponují. Poté, co se Gellwe pozvolna rozešel se svou poslední přítelkyní (viz 13-04-2k) oba usoudili, že jsou znehuceni vztahy se ženami a rozhodli se být "na chlapy". Přeji hodně štěstí, ale nejsem si jist, zda na váš pokoj ještě zavítám bez análního pásu cudnosti :) Nicméně, fanynky upozorňuji, že já vzhledem k nesplněnému novoročnímu předsevzetí z minulého roku* zůstávám nadále heterosexuálem.

  *stát se bisexuálem; větší výběr je větší výběr (ano, jsem nenažranec)

  14-5-2k
 • Omylem jsem zahlédl kousek hokejového přenosu a musím říci, že jsem na něm shledal jednu pozitivní věc. Po hřišti totiž bruslil hráč, který měl na dresu napsáno SATAN. Ani nevím proč, ale opravdu mě to rozesmálo :) Asi si přišel pro nové ovečky. Peklo je totiž přesně to místo, kam patří veškerá hokejová reprezentace.
 • Krátkometrážní apokalypsa. Moje drahocenné stránky na http://fkrueger.tripod.com jsou nějak... tedy nejsou. Je to podivné a záhadné, ale zmizely beze stopy.

  Hit týdne: Cubanate - The Horsetrader (1324kB, po stáhnutí přejmenujte na MP3)
  Shit týdne: Britney Spears - Ooops! ... I Did It Again (název je výstižný - pozn. FK)

  13-5-2k
 • Ivan Mládek opět zaperlil. To Brčko by mohlo být i častěji :)

  12-5-2k
 • Vylil jsem čaj, který byl ukryt jako špinavé tajemství v severním rohu skladu od minulého úterý (2-5-2k). Plíseň se zcela nepochopitelně přihlásila ke slovu až dnes, což přičítám dobrým povětrnostním podmínkám prodejny. I když... ruku na srdce, jak dlouho trvá, než zplesniví olej?
  Květiny netradiční koupel přežily (žertuji, to bych našim květinkám neprovedl ;).
 • Rodiče po mně chtějí, abych si ostříhal nehty. To je běs, takový blesk z čistého nebe a já zrovna nemám hlad!
 • Kdo chce Palm Pilota? Jááááááááááááá... No ano, jsem s tím vrcholně trapný, ale když pod sebe seženu do konce května 25 nešťastlivců, dostanu (prý) tuto neocenitelnou hračku na osamělé večery s povadlým přirozením. Jste-li dobromyslní, jděte na první registrační štaci a vyplňte heslo a email (hlavně ne svůj hlavní, ale zase abyste do toho účtu měli přístup :). Budete smýknuti na jakousi stránku, kde se stahuje výherní automat. Ten zřejmě stahovat nemusíte. Po nějakém čase přijde emailem vaše ID ve formátu xxx-xxxx. Chopte se jej a utíkejte na URL ve formátu http://www.jackpot.com/login/?UserID=xxx-xxxx (kde xxx-xxxx je vaše ID) a tam klikněte na Complete full registration. Zde vyplňte údaje, ovšem pravdivě. Tedy kromě telefonu, pokud nejste sebevrazi. Sebevrazi mohou i telefon. I se na něm oběsit. A pošli fotku!

  11-5-2k
 • Jééé-e, no to byl přímo gastro_AZ-kvíz. Jednou ze soutěžících byla totiž žena tak obézní, že do z hlediska velikosti zanedbatelné části svého těla ponořila téměř celý stolek, u kterého účinkující stojí. Ta humorná složka byla ovšem skryta ve skutečnosti, že si tato žena (?) asociovala jídlo zřejmě úplně ke všemu a tak názvy různých poživatin používala také jako upřesňující slova k písmenům (D jako dalamánek, E jako erteple, V jako vánočka). Aby toho nebylo dost, v kvízu měla navíc dvě poživatelné odpovědi (gyros, vafle). Asi přestanu jíst. Zlatá mentální anorexie.

  V jako vyžrané 
 •  V jako vyžrané


  10-5-2k

  Mladý Franta je bystrý kluk...   
 • LOL!

  -----Original Message-----
  From: Vojta Sláma <volt@...>
  To: Frederik de la Krueger <fincher@senior.cz>
  Date: Tuesday, May 09, 2000 10:26 PM
  Subject: Re: ILOVEYOU

  >TY ses ale takovy kreten !!!!!!!! Ja blbec si rikam: "To je zase nekdo
  >chytrej a spustil to... haha..." Tak se alespon podivam na zdroj toho
  >viru -> ulozim na disk, kouknu na zdroj a vidim "wrl;m84;tasm8x349 8"...
  >Aha, tak podle hlavicky to je nejaky obrazek. Tak se podivam. Spustim. Zacne
  >hrabat disk, nahodi se modra obrazovka..... KURVA.... restart.....
  >nejistota....pulhodinove prohledavani registru, jestli nahodou..... Dneska
  >pred skolou jeden dedek dostal infarkt. A ja myslel, ze ho dostanu taky. No
  >nic. Pro priste mi s tim dej pokoj !
  >
  >Volt
  >


   Mladý Franta píše o Doomu; aspoň víme, co po večerech v redakci hrají


 • 9-5-2k
 • Ze spravedlivého hněvu, že mi nikdo neposlal ILOVEYOU rozesílám vybraným známým (všem :) zprávu, mající všechny vizuální předpoklady k imitaci skutečného viru. Je zde samozřejmě výjimka - místo ďábelského skriptu se pod souborem LOVE-LETTER-FOR-YOU.txt.vbs skrývá přejmenovaný jpeg. Uvidíme.
 • Včera... ach včera. Špatné to bylo. TPS. Totální párková smrt. A to byly s chlebem! V agonickém stavu jsem se podezříval z blížícího se vyloučení slepého střeva. To by ovšem muselo být cizí.
 • E1M1, E1M2, E2M1. Ve všech třech jsem spáchal bizarní zlepšení dosavadního rekordu. V některých i o 20 setin sekundy ;)
 • Taky včera. Slévá se mi to. Dnes je totiž ještě včera. Aspoň jsem nespal. Áchich.

  8-5-2k
 • Mno, nejprve se poopravím - fotoseriál z dopisů nebude zas až tak pravidelný (řekněme tedy spíše nepravidelný), ale budu se snažit sem ládovat aspoň jeden dopis každých 14 dní. Začneme raději oddechovým kouskem, protože kdybych zde zveřejnil jako první ono úžasné a neuvěřitelné dílo, mohli byste zemřít hned při prvním update a to nechceme, že. Jinak jsem se po kratší úvažné fázi rozhodl mlžit adresy respondentek z důvodu budoucího zachování jejich společenského kreditu. Až si za pár týdnů přečtete dopis, který změní váš život, pochopíte proč.
 •  Dopis #1


  7-5-2k
 • Bohnice.
 • M.P. ve mně probudil úplnou penězománii. Všechny ty Spedie, TargetShopy, FreeJackpoty, Intecomy... jde mi z toho hlava kolem. A vy nedělejte ksichty a vesele se registrujte pode mnou ;)
 • Máme nové bannery...
  Hit týdne: Delerium - Euphoria (1022kB, po stáhnutí přejmenujte na MP3)
  Shit týdne: No jémine, ten byl.

  6-5-2k
  www.užjsitoviděl?.cz
  www.cojako?.cz
  www.notupičovskoureklamu.cz
  www.jotunacentrum?.cz
  www.jo.cz
  www.notaktujsemviděl.cz
  www.helekdemášnohu?.cz
  www.álebylagangrenózní.cz
  www.nejsitypavel?.cz
  www.jo.cz
   Jediné, co nikdy nevyjde z módy, je krásná pokožka...


  5-5-2k
 • Doom2 99:79 (!) a 72:99. Konečně klidné spaní.
 • ILOVEYOU. Nevím, proč si autoři virů vybírají pro svá dílka tak fádní obsahy poselství, která jsou předurčena k hrdé funkci poslů plošné elektronické smrti. Já se do něčeho takového pouštět, udělám přinejmenším hrozivou antireklamu nějaké nepříjemné firmě, jako je např. Lite-On, jejichž úžasná CD mechanika je patrně původcem velkého procenta mých střevních a žaludečních chorob. Jednoho erotického večera si dám tu práci a celou tu nádheru si nasoukám i s IDE kabelem do prdele.
 • Kakanova maminka obohatila rodinnou knihovničku o Mein Kampf. Samozřejmě nepochybuji o tom, že to učinila pouze z důvodu možné budoucí nedostupnosti na českém trhu. No co, taky jsem si svého času koupil Sedm týdnů, které otřásly smradem.

  4-5-2k
 • Beze slov.
 •  


  3-5-2k
 • Doom2 38:42. Skoro. Mimochodem, vzpomněl jsem si na jednu mušku v božském Unrealu. Zvon bimbal, ale nebyl v něm... ten... no tamto, víte co. Takové to.
 • P.S. opět šokuje. Tentokrát ne rodinnými příhodami (viz 07-04-2k), ale Quake demem, ve kterém zdolal 100% E3M1 na Nightmare za 2:16. Smutné (a ke vzteku) je, že ho nemůžu překonat. Mohl bych sice použít na SDA viděnou rychlejší route ;), ale já ho chci překonat tou jeho. Což se mi ne a ne podařit. Ble.

  2-5-2k
 • Zd8lo se mi o koncertu skupiny Lunetic. Asi p5estanu 49st Divku.
 • Asi budu muset vym2nit kalhoty. Dneska jsem si je dvakr8t nestydat2 pochcal. Inu tak jde 6ivot.
 • U6 v9m. Return to Na Pali. Byl jsem bl9zko.

  1-5-2k
 • ...Unreal. Vážení a vážené, to byl masakr upřímného ražení. Grafika a design levelů však nečím smrdí. Autoři museli být nutně něčím vyjetí, protože něco tak nesmyslně dokonalého snad ani nemůže splodit čistá lidská mysl. Ano, byl jsem dokonale unešen a už po několika levelech mi bylo jasné, že s nedovařenými pokusy jako Quake 2 si Unreal s úšklebkem vytírá zadek a já mám počínaje dneškem další důvod se o druhého Quaka ještě víc otírat. Otevřené scenérie jsou šílené, interiéry rovněž a na to všechno ještě svítí různé lucerničky a halogeny, které jsou prostě boží. Osobně bych si milerád nadělil i dodatečný zákusek Return to Napal Mi, nebo jak se to nazývá.


  Jéžiš to je paráda...Knihovna. Zelená je Barker, modrá Mein Kampf.Proboha! Kde je prostředek?
  Blíže neurčená osoba z BC12. Doufám.PEKLO! KONEČNĚ!Ende Neu  30-4-2k
 • ...Unreal...
  Hit týdne: Skinny Puppy - Killing Game (Autechre Bent Mix) (1069kB, po stáhnutí přejmenujte na MP3)
  Shit týdne: 666 - D.E.V.I.L.

  29-4-2k
 • Unreal...

  28-4-2k
 • Zavařuji scanner snímáním chorých dopisů a písemek. Od května bude vycházet pravidelný fotoseriál, založený na korespondenci ze strany mé fanouškovské základny. Ano, mám na mysli čtenářky časopisu Dívka :) Rozehřívací kolo ve formě neobvykle slohově vyspělé Kakanovy písemky začíná teď. Ten Mamoulian mě tam s odstupem doby zcela fascinuje.
 • Mám prdel poštípanou od komárů. Asi si začnu říkat dekadent.
 •    Strana 1 Strana 2


  27-4-2k
 • Znáte tu nepříjemnou situaci, kdy převážná část hovna zmizí v hlubinách a z řitního otvoru zůstane trčet jenom trapný ždibec, který není v lidských silách svěračem uštípnout? Máte možnost setřít neposlušný zbytek papírem a pravděpodobně si tak rozmazat výkal po půlce zadnice a sousedních orgánech (upatlání varlat, vtláčení stolice do štěrbiny stydké apod.) nebo sedět dál a snažit se o nemožné. Život je tvořen miliony podobných rozhodnutí. A všechny jsou těžké. Mnohem těžší než třetí cesta, která nikdy neexistuje, ale spoléháme v ni. Tak tolik jsem vám chtěl dneska říci.

  26-4-2k
 • WinCIH aka Černobyl nezklamal ani tentokrát. Řekl bych, že úspěšně dorazil ten zbytek uživatelů, kteří neměli to potěšení se s ním loni setkat a nepoučil je ani zápach, čpící z oběšeného souseda. Na druhou stranu to není zas tak špatná věc. Kdybyste viděli tu sumu, kterou jsem vyinkasoval za výjezdy a následné kombo dělení|formátování|install_Woknous, bili by jste mne do hlavy. Anebo ne.

  25-4-2k
 • Celodenní akrobatické vystoupení se sbíječkou a sousedními druhy nářadí pod okny naší prodejny. Stavba kruhového objezdu nebo koncert Einstürzende Neubauten, to máte jedno. Demoliční symfonie byla tak chytlavá, že jsem si v (jejich) obědové přestávce musel pustit několik kousků ze Strategies Against Architecture 2. Kluci šikovní, kdybychom měli skladem ten externí modem s mikrofonem, hned bych si něco nasamploval. Moment... my ho přece máme skladem... kurwa. Tak snad zítra? Zajisté, pokud nás ovšem nezruší druhé kolečko s WinCIHem. Jo jo, 26. duben. Jen si vzpomeňme na loňské radosti. Navrhuji minutu hluku za padlé (po stáhnutí přejmenujte na MP3).
 • Potupa. Třetí ročník QDC bude věnován pouze Quake 3. Na druhou stranu, na SDA byl opět zaveden Run of the Week! Cítím se černobíle.
 • Doom2 66:104. Ze začátku jsem vyhrával. Blah.

  24-4-2k
 • Pondělí. Většina dění je opět zanedbatelná, nelze však aspoň krátce nezmínit šílenou knihu, kterou jsme vyhrabali v Terezčině knihovničce. Jmenuje se 'Holky takhle na to!' (z anglického originálu 'Sex Tips For Girls' přeložila Karin Lednická) a obsah by se dal charakterizovat asi jako Bible Mentálně Malomocných Samic (dále BMMS). Vskutku, v kapitolách jako 'Jak být dobrá v posteli', 'Zásady správného telefonování', 'Jak být krásná, až oči přecházejí' a 'Umění nosit spodní prádlo' je možno se dočíst snad veškeré životní moudro, nabyté sdružením mentálně malomocných žen za několik posledních století. Kromě vynikajících rozhovorů muže s jeho penisem a ženy s jejím pesarem ("Tak zalez už, ty potvoro malá!") jsou tu také ubohé šablony, jak vést rozhovor s citově dobývaným mužem, návody, jak si udělat ze spermatu pleťovou masku apod. Mno, jistě mi dáte za pravdu, že několik úryvků je povinnost :)

  "Pravděpodobně víte, jak masturbovat. Pravděpodobně už jste se na toto téma bavila s kamarádkami. Možná jste olympijská přebornice v sebeukájení." (aneb i já jsem se zasmál :)
  "Pak rukou vyhledejte poštěváček. Nemůžete ho nenajít, je to ten výrůstek u poševního vchodu. Pokud neuspějete, poraďte se se zkušeným lékařem nebo s přátelsky naladěným instalatérem." (checht)
  "Příznak nadrženosti: Řídíte zahraniční sportovní vůz a co chvíli se přistihnete při zamyšleném pohledu na řadicí páku. Druhý příznak: Místo snídaně masturbujete."
  Zvláštní připomínku bych měl ovšem ke kapitole "Jak si zasunout penis až do krku". Cituji:
  "Nijak, protože to nelze udělat. Je to mýty opředený nesmysl, který často fingují pornografické hvězdy. Podobně jako u spousty dalších pornotriků se i tohoto dosahuje pomocí zrcadla. Když pornorežisér zařve "Jedem!", spoře oděná herečka se naaranžuje před hercův ztopořený úd a pak - pak jej fikaně nechá sklouznout podél své tváře. Hordy umaštěných degenerátů, kteří se na tyhle filmy dívají, jsou z toho úplně na větvi."
  Milá slečno, možná píšete sloupky do Playboye a možná jste autorkou několika humorných knih, ale tuto problematiku jste nestudovala pořádně. Nechte se přesvědčit a nehustěte do nás takový bulšit.
  "Stručný průvodce novými a zvrhlejšími praktikami" potěšil, ovšem ne v bodě 7 ("Zlaté spršky aneb vodní sporty"), kde se autorka zbaběle vyhnula popisu močících akcí. Zato bod 10 ("Sodomie") o autorce prozrazuje možná víc, než k tomu určený pokec na konci knihy. Posuďte sami: "Člověk může tu a tam se zalíbením pohlédnout na dobře vyvinutého rotvajlera, ale nikdy by neměl své myšlenky uvést v skutek." Hehe. Další vynikající pasáž se nalézá v kapitole, která vyvrací terorii přímé úměrnosti mezi velikostí mužkého přirození a samičí slastí, kde rozpoutá absolutní zděšení (převrhnutí sklenice, objednání tvrdého, psychické zhroucení) v kolektivu žen informace, že nervová zakončení se nalézají pouze v prvních osmi cm pochvy. Možná to tak nezní, ale autorka situaci líčí opravdu jako zhroucení všech životních ideálů.
  Jako ždibec ovoce na dortu uvádím kompletní seznam v knize použitých zkratek: MP (misionářská pozice; sorry, M.P. :), UTO (ustrašená tlustá osoba), VTO (vzteklá tlustá osoba), MNTO (muže nesnášející tlustá osoba), OPTO (od přírody tlustá osoba), ŽZZŠ (žena se zálibou ve značkových štítcích).
 • Ten Celeron je ale šikovná zelenina. Dneska mi upadl na plechovou podložku asi z třiceticentimetrové výšky a tváří se, že to přehlédl.
 • Stile míří nahoru. Kromě toho, že se v rubrice News of the weird zmínil o sebevraždě policisty na pražském koncertu Cure, si k dnešnímu dni připsal na pažbu také interview s Marilyn Mansonem, které je dle očekávání radikálně odlišné od rozhovorů, které s tímto inteligentním úchylem dělají masovější média (v těch se snaží místo tahání mouder šokovat a je celkem jasné proč). Ze začátku zarputile nutí Stilovi téma rozhovoru, ale když už to začíná vypadat, že jeden bude mluvit o koze a druhý třeba o... palci, tak se jejich tématické linky jaksi propojí. Manson přesto odpovídá obsáhle a ke konci otázek vždy svede téma zpět na svůj původní záměr. Tím je zhnusený postoj k současné společnosti a dá se říci, že proti němu není co namítnout. Vypíchnul bych (a nezůstane jen u "bych" ;) následující větu, která to všechno jaksi shrnuje...
  "We are brought up in a society that makes us believe that sports and physical prowess is more important than intelligence and knowledge. We are encouraged to be physically strong, status-quo normal, and dumb. We have days that celebrate violence like Super Bowl Sunday, with the most expensive advertising of the year. So you tell me what is right and what is wrong with our society."


  23-4-2k
 • Bohužel již bývalý spolužák P.B. zmínil mezi řečí smrtící ukázku překladatelského umění z doby porevolučního boomu načerno dabovaných filmů:

  Originál:
  A: How do you do?
  B: All right.
  Překlad:
  A: Jak si to děláš?
  B: Vždycky pravou.


  Hit týdne: KMFDM - Dogma (988kB, po d/l přejmenujte na MP3)
  Shit týdne: A-TAK! - Už je to tak

  a je to tu, viz 17-04-2k 
 •  


  22-4-2k
 • "Uhni má milá z cestičky, nemám brzdové destičky." Bez komentáře.
 • HAHAAAAAAAAAAAA! Nemluvil jsem včera o nějaké restauraci? Se škodolibým úsměvem se doslechl, jak nejdříve několik subjektů prchlo z hospody poté, co jakýsi cikán rozbil o stůl sklenici a pokropil krví nemalý rádius, a posléze došlo k dezerci z čeledi kompletních, to když se semlela v hospodě akční bitka. No ale jinak proti dobrému posezení nic nemám ;p

  21-4-2k
 • Neslavný třídní sraz. Jakkoliv to může být těžké pochopit, opravdu existují restaurační zařízení, ve kterých mi hrdost nedovolí složit údy. A bohužel zvítězila intence do jedné takové pivnice jít. Je mi líto, ale v tomto okamžiku jsem se s ostatními rozloučil. Běs.
 • Mojí nádherné stránce TSI je dlouhodobě křivděno. Dle statistického výzkumu se přibližně 90% návštěvníků nedovtípilo, že se v levém menu dá prokliknout na stranu 2. Běs.
 • DropIt je super program. A nejlepší je uninstall. Tomu je tak nepříjemné, že musí odstranit pouze jednu aplikaci, proto odebere také celý obsah menu 'Přidat nebo ubrat programy'. Běs.
 • Běs.

  20-4-2k
 • Již za čtyři dny nastane poslední pondělí v dubnu. Den, kdy ženy a dívky odkládají příruční výpadové soupravy se slzným plynem a za drobná ublížení na zdraví servírují malovaná vejce a alkohol. Obsah morálního ponaučení pramenícího z této tradice je mi však záhadou. Ano, ženy jsou sice levnou pracovní silou (všimněte si, jak dokonale reflektuje tento obrat stále zdůrazňované nižší platové ohodnocení žen :), ale tento mírně sexistický přístup při rozdělování podnikového mamonu přece nemůže vyvážit duševní a fyzický profit, který přináší něžné části populace dnešní den. Zmlátí mě snad někdo zadarmo? A každý rok? Můžu si leda tak nechat zdát. Velikonoční pondělí se stalo nejhroznějším českým projevem feminismu.

  technologie vzniku velikonočních vajíček 
 •  


  19-4-2k
 • Chtěl bych jít domů, ale prší. Tak si tu sedím. Sedím si tu.
 • 17:30 Prší
 • 18:00 Prší
 • 18:23 Prší, ale já jdu. Přežiju to, nejsem přece z papíru. Jsem z hoven.

  18-4-2k
 • Rozbil jsem prase (nikoliv sebe, mám na mysli ten prudce keramický druh, který narozdíl ode mne obvykle disponuje penězi) a zakoupil nový monitor. Má duše je tímto zaprodána Targa ďáblu. Naprosté ochabnutí genitálií si zaslouží názvy norem, kterými monitor disponuje. Abecedně je to Demko, Fimko, Nemko a Semko. Pokud jste ochabli až na zem, přihlašte se do Klubu majitelů genitálií ochablých v důsledku dekadentních názvů norem. První ochablý šťastlivec může toto sdružení založit.
 • Scanuji svoji hlavu. Zveřejnění skandálních podobizen proběhne po ukončení soutěže 'Kdo je FK?'
 • Firmu navštívil onen mystický člen Necro Raisers (viz 11-04-2k). Jak depresívní, že nevím, o koho se jedná.

  17-4-2k
 • Měsíc od benefiční akce. Pokud máte ve svém address booku několik až přehnaně dobrosrdečných lidí, jistě jste tomu také nebyli ušetřeni. Proč však jednou nebýt trochu solidární? Zejména pokud se jedná o chlapce, kterému překáží v bezstarostném žití nadměrně velký penis. Neprohlupte a pošlete následující zprávu lidem, kteří budou mít pochopení. Za ochotu děkuji z celého srdce. A pyje.

  16-4-2k
 • Určitě neuhodnete, co jsem dneska viděl! Statný kohout brutálně znásilnil slepici přímo na asfaltové vozovce! Opravdu k tomu nemám co napsat, takže se dostáváme ke kurióznímu jevu, kdy tato věta popírá sama sebe.
 • Zdál se mi jeden z nejpříšernějších snů, které jsem měl tu čest vymyslet. Mengele byl amatér. Kdybych mohl brát ze snů screenshoty, byla by dnešní várka opravdu nechutná.

  Hit týdne: Skinny Puppy - Hardset Head
  Shit týdne: Nevím... já?

  15-4-2k
 • Monitor zažívá klinickou smrt. Zmrd.

  14-4-2k
 • Ráno se neslo ve znamení příchodu celkem pohledné soudružky M.?., která mne mírně inzultovala přímým poukázáním na nedostatek galantnosti, k čemuž použila argument, že jsem její příchod neoslavil alespoň vstanutím z postele. Na toto osočení jsem zareagoval kvazipravdivým sdělením, že ji chci naopak uchránit od pohledu na dolní polovinu mého těla, nakaženou ošklivou kožní nemocí jménem Ošklivá kožní nemoc. Zdrhla. Byl jsem blízko pravdě, chtěl jsem ji totiž uchránit od smradu jménem rigol.
 • Obědové posezení okořenil neznámý Šmardův spolužák, který si přisedl a bezostyšně (pravda, trochu toho ostychu bylo) začal hovořit o galerii v lihu naložených lidských mutantů, která se nalézá v jedné pražské pitevně. Hned jsem se vytasil s nápadem, že bych mohl udělat pro tuto galerii WWW stránky a rozesílat přihlášeným zájemcům newsletter o nových přírůstcích, v zájmu vědy jsem ochoten obětovat veškerý volný čas :) Zaujalo mne, že se dárce tématu v jisté souvislosti zmínil o Lynchově snímku Eraserhead (Mazací hlava). Asi máme podobný způsob chápání vizuální krásy.
 • Moje bývalá češtinářka P. se údajně vrací do svých mladých let - obléká se do rajcovních šatiček a poohlíží se po mladých samcích. Asi se nechám preventivně zohavit rozžhavenými kleštěmi.

  13-4-2k
 • Hola hola PC volá! Ano, zde tu v rohu stojí má stará, věky ošlehaná. Čtyřiosmšestka samozřejmě ;) Gellwe sice zrušil obvyklou uměleckou metodou Win95 (přeinstaloval přes ně DOS), ale to mne neodrazuje a spouštím T602. "Pokročilé" editační pomůcky tohoto převratného programu mě sice nutí přemýšlet o tom, jakou akceleraci by při pádu z toho 13. patra nabraly takové okurkové zvratky, ale přibližně k šestnácté hodině je i přes prožité martyrium úspěšně dopsán poslední znak. Oficiální reportáž z koncertu.
 • Nevím, jestli nejde pouze o masívní sugesci, ale ráno jsem našel na svém polštáři krev. Do řitního otvoru jsem si jej nestrkal, proto je pravděpodobné, že mi tekla rudá z uší. Výborně.
 • Gellwe se zrovna rozchází se svou dá-se-říci dlouhodobou přítelkyní. Je z toho nebezpečně nalomen, ani nevím, mám-li se vůbec vyskytovat v jeho bezprostřední blízkosti.
 • Během koncertu The Cure se na záchodku Sportovní haly zastřelil policista. Tyvole.

  12-4-2k
 • Paní Praha je jistě hezká v tváři a snad i jiných partiích, ale přivítala mne vaginálně. Což by nebylo tak hrozivé, kdyby v její mušli (eh... no... jak to říci slušně? :) nejezdilo metro. Metro, které sice jede z Hlavního vaginálního nádraží, ovšem o tuto možnost člověka připraví optická neprostupnost poševní tmy. Metro, které jede také z Václavského náměstí, kam jsem po beznadějném bloudění dorazil. Metro, které je přehlídkou Terezek a/= divných zjevů. Metro, ve kterém jsem jezdil 47 minut, než jsem pochopil debilní systém přestupů na jiné trasy. Standardní vaginální metro v menstruačním stádiu.
 • Jinam. Jinak. Po úspěšném dojezdu na Holešovické koleje proběhlo uschování vaků na pokoji, který sdílí Gellwe a Šmarda a k šesté hodině jsem odrodil předkoncertní nervozitu na koberec a odebral se dle Nikemanových instrukcí na Václavské náměstí. Tam jsem setkal Petra Glumbíka, jeho družku, démonickou osobu s kódovým označením RTS (ano, TEN RTS) a dva další subjekty, jejichž jména mi zůstala utajena. Po krátkém posezení a plkovém hluku se naše úderná skupina pohla směrem ke Sportovní hale (jinak řečeno Paegas Areně... navrhuji sborové blití - připravit... teď!) a telefonicky zkontaktovala dvojici Nikeman + K., stepující ve vedlejší řadě jako by se nechumelilo. Nechumelilo se. Dokonce ani vevnitř, což jsem opravdu nechápal. Nadcházející dění je zdokumentováno v oficiální reportáži z koncertu, kterou napíšu zítra :) Tam, kde končí reportáž, začíná psychické peklo. Ano, z nejistoty, zda se dostanu v tak pozdní hodině na kolej, jsem si žvýkal špičáky. Všechno však proběhlo podle plánu a já jsem tak přistihl dvě čuňátka, jak se zrovna ukládají ke spánku. Do nového dne dostávám cennou informaci, že jsem na kolejích poměrně populární díky mé akci se scanovaním genitálu. Divil bych se, kdyby ne ;)
 • Ta pochva je bezedná a chodí tam nekonečně mnoho lidí.

  11-4-2k
 • Šéf si telefonuje s neznámým člobrdou z Quake klanu Necro Raisers. Detektivní čich mne zklamal, a tak jsem se ani po delším vyptávání nedopátral, kdo se pod iniciálami M.K. skrývá. Hm?

  10-4-2k
 • Začal jsem se stravovat v nedaleké závodní jídelně. Je to peklo. Po příchodu jsem se na chvíli usadil, jen abych zjistil, že na mě ustavičně zírá 60 párů stařeckých očí, které se stále nemohly odtrhnout od nového přírůstku do svého abstraktního požívacího spolku. Pohledy setřásly až zvuky otevírání výdejních okýnek, u kterých se okamžitě strhl lítý boj. Nezkušeně jsem se vydal k okénkům také, ovšem vzduchem létající třísky z holí mě přesvědčily, že bude lepší se ještě na chvíli usadit. Počkal jsem tedy, až se vražední starci začnou ládovat a cestu k jídlu si prorazil až mezi pacifisticky naladěnými vzorky. Och jak já jsem prchal...
 • Doom 2 77:100 (na to, že jsem začal skandálním antivýkonem 3:27 to není tak špatné).

  9-4-2k
 • Maxiznechucení. Nejen Mike Oldfield, jehož před-předposlední album Tubular Bells 3 chvílemi prudce zavánělo různými tanečními sračkami ala Robert Miles, ale už i otec projektu Enigma Michael Cretu ustupuje shitovým hudebním trendům a neváhá transformovat své skladby do paskvilů, které pravděpodobně lépe přijme současné mainstreamové hudební publikum. Řeč je o taneční verzi velice slušné skladby Push The Limits z posledního alba Enigmy, kterou tímto "zjednodušením" suverénně srazil na úroveň o několik stupňů horších výplodů nedomrlých hudebních antitalentů. To samé Křížek a jeho Vzdálená. Novodobým trendem je prostě upravit skladby tak, aby byly přístupné i širšímu publiku, jinak řečeno zmrdat v maximální možné míře. Cítím správně ten nenažraný záměr získat širší obec posluchačů za jakoukoliv cenu, a to včetně odklonu od zažitého? Trapné kecy o "posunech" a "progresi" jsou jen směšnými pokusy zakrýt hlodavou snahu dostat se do mainstreamu. A jedem dál. Kuk na zoubek Paradise Lost - jejich současnou hudbu hodnotím velice pozitivně, ale být fanouškem jejich staršího stylu, neubráním se sprostým slovům. CO TO MÁ KURVA ZNAMENAT?

  Hit týdne: Enigma - TNT For The Brain
  Shit týdne: Viz text ke dnešnímu dni

  8-4-2k
 • S úsměvnou reakcí na straně příjemce mi byla tlumočena zpráva, že Frkáč pracuje ve slévárně. Brousí jako o život. No vida, ani jeden jsme se neminuli zaměstnáním. Tímto šťasnému výherci intelektuálně náročné fyzické práce gratuluji!

  7-4-2k
 • P.S. mne a přidružené občany nehezky vyšokoval dvěma zážitky z dětství. První je hrozný a druhý snad ještě horší, dohromady působí dojmem zločinu a msty: #1 - sestra plánovala prudce upzdít aktérovi do obličeje a neudržela stolici (i.e. posrala ho); #2 - takto ponížený subjekt ji poté odpanil pastelkama (pravděpodobně však rovněž na popud své sestry). Ano, děti jsou kruté. Jistě si to pomyslel i sám P.S., když se o těchto akcích s odstupem několika let dozvěděl od rodičů.

  5-4-2k
 • Veřejné ftipko Video On-Line je celkem honosné jméno pro často aktualizovaný warez :) Vskutku, při pohledu na jeho obsah by si Dastych asi pustil žilou nebo by definitivně zlomil nad internetem svoji inseminační hůl.

  4-4-2k
 • Ještě ostudnější porážka v Doomu 2. 27:60. Ježíšku. Už se nemůžu podívat do očí ani textuře dveří.

  3-4-2k
 • Překlad pošty z Belgie. Stojí to za to. Stojí to i hodinu.

  2-4-2k
 • Další FRONTální den. Že jich tento rok ale je.
 • Pošta z Belgie.
  Hit týdne: Front 242 - Crushed
  Shit týdne: S Club 7 - Bring It All Back

  1-4-2k
 • Vladimír Železný se k mému zklamání nezmínil byť jen jediným slovem o zuřivém spamovaní, kterému jeho služební emailová adresa v současnosti víceméně podléhá. Je to šizuňk. Člověk se snaží, vygeneruje kvanta (zas tak hrozné to nebylo, celkový počet lehounce škrábl číslo 10.000) mailů s líbivými obsahy a Vlad i mír dělá, jako že nedělá. No řekněte, mám já to zapotřebí? Ano, to víte že mám.
  Nedstat
  TOPlist
  (c) 1998 Frederik de la Krueger
  (26/5/2k)
  06:18:05:04 Krueger