"Crush the spine. Genocide. Kitten drags its dead limb. Continuing all suffering. It will come back and win. Shock. Paralyse. Turn. Trauma burns out the will to live. The lying message. 5 year genocide. 1945. Suicide. VIVIsect VI."

(Skinny Puppy: Testure)

Nalijme si čistého vína. Již se nemá smysl pozastavovat nad tím, že se lidé chovají jako prasata k sobě navzájem. Upřímně řečeno, je nám to jedno. Pokud v dnešní době existují země, kde se trestá krádež auta uřezáním rukou, maximálně se debilitě tamějších občanů a uctívaného náboženství zasmějeme a příslušné záběry výkonu trestu si prohlédneme bez hnutí brvou. Existují však věci, ze kterých se chce zvracet i nám. Vztek a hnus, který pociťujeme při pohledech na následující obrázky, se dá těžko popsat. Oficiální požehnání a beztrestnost pro pachatele podobných zvěrstev je pro nás naprosto nepochopitelná, stejně jako smysl drtivé většiny prováděných pokusů.

Nechceme nikomu brečet na rameno, pouze jsme chtěli jednoznačně vyjádřit náš postoj k vivisekci a uvést důvod, proč zde následující obrázky dáváme. Možná se nad těmito řádky poťouchle usmíváte, vivisekci považujete za úplně normální věc a o nás si myslíte, že jsme naivní děti, na které někdo udělal bububu s několika obrázky laboratorních zvířat. Budiž, je to váš názor, ale v tom případě máme my svůj názor na vás a milerádi jej zde odcitujeme v plném znění:

"Zabít a pochcat."

-autoři     


The following is our statement AGAINST vivisection.

  

VIVIsectVI 8

VIVIsectVI 7

  

  

VIVIsectVI 6

VIVIsectVI 5

  

  

VIVIsectVI 4

VIVIsectVI 3

  

  

VIVIsectVI 2

VIVIsectVI 1