Den94ek: Neviditelný děs
 | 

  D94 '98 - září ® kosinec
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  D94 '99 - bleden & úmor
  D94 '99 - bředen & duden
  D94 '99 - kreten & čerten
  D94 '99 - čertenec & svrben
  D94 '99 - žháří & říhen
  D94 '99 - psychopat & kosinec
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  D94 2k - bleden & úmor
  D94 2k - bředen & duden
  D94 2k - kreten & čerten
  D94 2k - čertenec & svrben
  D94 2k - žháří & říhen

Jak dlouho se vám
načítá tato stránka?


Půl minuty
Minutu
Tři minuty
Pět minut
Deset minut
Čtvrt hodiny
Půl hodiny
Hodinu
Dvě hodiny
Pět hodin
Půl dne
Nikdy jsem to nevydržel
do konce
Zdechni

Momentální stav hlasování
Bezplatné ankety
  Diskusní fórum
  Public Enemies List
  Starring
  Starring #2
  Once Asked Questions
  Autor
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Anal Sex and Jesus
  Defekační odysea
  Dr. Gizmo
  Slohová práce
  Dospívající dívka Edit97
  Moje internetová noční můra
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Brčko
  Dvaadvacitka - Stolice
  Miss 2k
  Sucks (Radio Mix)
  Sucks (MF Extatic Mix)
  VR 06-05-2k
  VTM

  Vzorky
  Peklo
  XE!
  Terror Screen, Inc.
  Děti proti Rodiče proti SP
  Netradiční matematika
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Depeche Mode CZ
  Stránky M. Petříčka
  Virtuální deníček
  Bloodyho (ne)mocná stránka
  Adamousovy stránky
  Vidurius

ICQ UIN:
61255613


Pixel
  


Doposud zodpovězené dotazy  14-11-2k | Den plný otázek  
 • V hromadě starých novin jsem nečekaně nalezl starší číslo časopisu Spy. Na dvaapadesáti stranách se tu jako obvykle mlátí pořád stejná sláma (v období mezi čísly se do ní snad močí nebo co). Výjimkou jsou nečekaně zábavné strany 30-34, kde se redaktoři ptají různých známých osobností (ehm), s kým že by to rády vydřely otvor do matrace a s kým naopak ani náhodou. Opravdovým zlatým hřebem této taškařice je odpověď drsného zpěváka jménem Jarek (nedávno vydal své album "Jarek"), která praví:
  "Rád bych si užil noc s Pamelou Andersonovou. Spousta lidí sice říká, že je umělá, ale já si myslím, že své kouzlo rozhodně má. Vůbec se mi nelíbí Marilyn Manson. Není to ženská, ani chlap."
  Pchachacha ehehe jéžiš bože můj!! Byl jsem natolik zničen odpovědí, že jsem odhodil časopis stranou, abych nezemřel smíchy, ovšem ten zůstal jako na svini otevřený na této straně a Jarek mne z jejího pravého horního kvadrantu stále hypnotizoval svým neodolatelným pohledem. V maximální křeči jsem si vzpomněl na hodinu branné výchovy a dlouhým skokem se před otevřeným časopisem ukryl za křeslo. Tam jsem setřel sliny z brady, které mi unikly v okamžicích, kdy jsem opravdu nemohl ovládat většinu mého svalstva. Začal jsem přemýšlet, jak z tohoto pekla uniknu, ovšem jediná cesta ke dveřím vedla okolo otevřeného Spy, ze kterého stále zíral Jarek. Z kapsy mi vypadly dvě stravenky, které ostentativně dávaly najevo, že pokud nenaleznu brzo nějaké řešení situace, zemřu zde hlady. Vší silou jsem se tedy zapřel do křesla a s velikou opatrností jej sunul ke dveřím. Zároveň jsem jím rotoval tak, abych byl před Jarkem v zákrytu. Neuvěřitelné se stalo skutečností, žiju. Rychlá záchranná služba odnesla pomocí ochranných obleků se zalepenými hledími časopis kolem poledne.

  OK, konec srandiček. Vám to vtipné nepřipadá a mně jo, proč? No, je to asi takhle - když si někdo dá umělecké jméno "Jarek", je jasné, že se štamplu venkovského balíka zbaví jen s velkými obtížemi. No a tento expert navíc svoji pověst živí takovými ukázkami nejnižších pudů, jakým je například vyznávání Pamely A. Kdybych měl hledat ubohou herečku, majitelku malého IQ a kurvu v jednom, neváhal bych a nominoval tento pochybný "sexuální symbol". Nechat si zvětšit ta sympatická hnízda pro rakovinu prsu a prokouřit se do několika podřadných rolí dneska přece zvládne kdekterá kontrolorka v pásové výrobě, tak proč zrovna ona? Mám před očima ty hordy upatlaných kreténů, kteří zasněně čumí na hokejový zápas, aby v přestávce odcházeli masturbovat nad časopisem s touto děvkou na obálce. Přehlídkou podobné kriploidní mládeže byl například otevřený den na naší škole před dvěma lety. Na síť se nahrnula třída buranů ze sportovní třídy a jejich zájem se omezil na dvoje stránky: NHL.com a Pamela.com. Neukojené méněcenné živly, to jest oč tu běží. Na druhou stranu chápu, že někdo musí stahovat průměrné IQ na 100, aby v té šedi mohli vyniknout lidé jako např. já.

 • Ze srandy jsem si pročetl Lucifer's TopList, který se mi otevřel při vstupu na SickestSites a musím říci, že to bylo opravdu podnětné. Reklamní slogany, kterými se webmasteři pokoušejí dostat nebohé duše na své "zaručeně bezplatné" galerie opravdu nemají chybu! V několika případech jsem neodolal a vlepuji zde pro váš pobav:

  REAL RUSSIAN RAPE from CRIME RUSSIA - ORIGINAL, EXCLUSIVE RUSSIAN RAPE VIDEOS and PICS - WEEKLY UPDATES!!!
  Goth in Asia 2 WE'RE BACK! XXX!!!! - DELETED TWELVE TIMES!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10X HELL ON YOU!!!! I RAPED GRANDMA!!!!!!
  HORROR SEX 100,000+ PICTURES - See SATAN FUCKING SCHOOLGIRLS & NUNS WITH HIS 36INCH COCK! BANNED IN 35 STATES
  RAPE MY WIFE'S CUNT WITH YOUR FIST! - FREE PICS of my wife fist fucked and drinking her own piss!
  Chocking Deep Fisting - Very DEEP FISTING - not a finger, not a hand but the whole arm! Amazing!!
  Devil-like tits and nipples torture - Tits and nipples tortured beyond the limit with spikes,needles,candle lights etc

  Kdo na to k ďasu kliká?!

 •   13-11-2k | Sickest Peklo  
 • Začal jsem si čistit zuby. "Zbabělec", řeknete si. Ne, ne tak úplně. Kdybyste viděli, co se odehrává v pravé části mé huby, jistě byste své tvrzení ihned přehodnotili. Jsem spíš veterán.
 • Technikům z regionální stanice TV Beskyd trvalo rekordní tři dny, než se jim podařilo odkliknout chybovou hlášku z PowerPointu a uvést rotaci upoutávek na různé výstavy a prezentace zpět do provozu. To je teda dílo.
 • Ráno mne probudil ženský hlas z telefonu, oznamující mi postup do užšího výběru uchazečů o servisního technika ve firmě X. Smluvili jsme další schůzi na středeční dopoledne. Bude to zřejmě velká akce, jelikož má o dvou šťastných výhercích rozhodnout člověk, který za tímto účelem přijede až z Ostravy. Nicméně, má nominace do finále mne překvapila, a to zejména poté, co jsem si v hlavě zpětně promítnul některé zvláště humorně zodpovězené pasáže testu. Totiž, o možnosti zvolit více správných odpovědí jsem se dozvěděl až ke konci a u některých otázek jsem to při finální revizi tak trochu opomněl.
 • Jakási britská holčina si nechala nadvakrát zlomit obě nohy a do vzniklých mezer implantovat kovové nástavce. To všechno proto, aby ze svých stočtyřiceti centimentrů vzrostla na výšku, předepsanou pro letušky. Ani toto jí však nepomohlo, aby na kyslíkové bomby dosáhla, proto nyní musí žrát jako divá tablety s růstovým hormonem. Celá operace stála v přepočtu asi 750 tisíc korun, což je myslím si slušný finanční deficit do začátku její kariéry. Bože, já jsem se smál!
 • Správce serveru SickestSites.com přidal na můj popud Peklo do svého vyvedeného katalogu. Upřímně mne vyšokoval zařazením na třetí místo v kategorii Disfigured / Mangled / Dead (ano, to je ta nejnechutnější :) a také velmi pozitivním hodnocením, které Peklo obdrželo. Autor měl sice značné problémy s orientací, pročež jsem na Peklo přidal několik navigačních noticek, to ale nic nezměnilo na poměrně ucházející návštěvnosti. Zkrátka, radosti dosti. To víte, překonání serveru lesba.cz bylo přece vždycky mým životním snem.
  Návštěvnostní stav v 11:40:27

 •   12-11-2k | Rolby 2  
 • Volební den! Provedl jsem průhrab kandidátkami jednotlivých stran a vypíchl bych zejména následující tři: Kandidátka ČSSD se sice hemží velikány české historie jako Bedřich Smetana nebo Petr Bezruč, ani to mě ale nepřinutí, abych tento lístek hodil do jiné urny než té pohřební. To Koalice neparlamentních stran (Strana za životní jistoty + Strana zelených) zas tak vysoko nemíří. Jejich kandidátka začíná úctyhodnými profesemi jako vedoucí lékař nebo ředitel muzea a končí švadlenou, dělníkem a plánovatelem skupiny nářadí (?!), kterážto profese mne bezmála skolila k nohám židle. Cenu nutné sympatie® ale bez debat vyhrává Humanistická aliance, jejíž seznam kandidátů čítá celkem jednoho člověka a to čtyřiadvacetiletou sekretářku bez politické příslušnosti z obce Roštění.
 • Další divoké sny, tentokrát mi volal jakýsi pomatený úchylák. Nejdřív se zeptal, kdeže to tady máme tu továrnu Artec (hardware fetišista?), pak se na chvíli významně odmlčel a pouze hlasitěji oddechoval a nakonec prohlásil, že je mu teď "moc dobře". Vynadal jsem mu do zmrdaných pičusů a prohlásil jsem, že jestli chce, naseru mu do držky. Pak jsem se probudil. Je-li mezi vámi nějaký vykladač snů, budu rád, když mi vyjeví, jaké tato příhoda přináší poselství.
 • Hmmm... co to tady máme? Že by moje recenze na DreamWeb?
 • Hit týdne: Headcrash - Asphalt Ostrich
  Shit týdne: A1 - Take On Me

    11-11-2k | Rudý tisk  
 • "V posledních dnech mají novou hru školáci v Olomouci. Komu se v honičce co nejdřív podaří vyskočit z přízemního okna školy, vyhrál a je Kájínkem." (Právo)
 • "Čech Václav P., proti němuž vede soud v Manchesteru v americkém státě New Hampshire již druhý týden řízení kvůli bestiální vraždě matky pěti dětí, se k činu částečně přiznal. Podle agentury AP doznal, že mrtvou ženu zbavil všed údů, vraždu však popřel. Václav P., který pracoval jako řezník v drůbežárně (tomu říkám profesionální deformace - pozn. FK), při čtvrtečním přelíčení trval na svém tvrzení, že Mary Stetsonová již byla mrtvá, když se rozhodl, že ji rozřeže." (taktéž) •   10-11-2k | Néscafé*
 • Jo jo, byla tam. (těmito zcela bezobsažnými pátečními zápisy bereme na svá bedra morální povinnost rozvíjet fantazii čtenářské obce)

 •   09-11-2k | ValDěs  
 • Pokud jste viděli Jiřího, neváhejte a mailujte!
 • Konkurz na servisního technika ve firmě X. Pln oběda jsem nasedl do autobusu a vydal se do Valašského Meziříčí. Dopravní prostředek nezůstal jako obvykle nic dlužen své špatné pověsti, takže jsem byl na sedadle hned za řidičem konfrontován se směsí smradů potu a bzdění. Vzhledem k přesunu do nepřátelského území, které je navždy označkováno močí fracků z BC.12, jsem se vybavil klasickými písněmi jako Let's Kill All These Motherfuckers, Dead Flesh nebo Futile, které mi tak živě evokují poslední zimu. Intenzívní poslech splnil svůj úkol téměř dokonale, pročež jsem měl hned po příjezdu téměř neodolatelnou touhu zakoupit v nejbližších zahradnických potřebách mačetu, vtrhnout do BC.12 (tedy BC.22) a zahrát si se zdejším osazenstvem oblíbenou společenskou hru "Na přeseknutou šlachu", o čemž v noci již po několik měsíců tajně snívám. Tuto povinnost jsem ale opět odložil na později a místo špinění rukou krví nějakých bezvýznamných nul jsem začal hledat dotyčnou firmu. Tam mi poté sympatická prodejní síla ženského pohlaví podstrčila dotazník a test vědomostí, ve kterém jsem tradičně dojel na otázkách okolo SCSI, jejichž vyplnění jsem přenechal náhodě a zašktrl náhodné odpovědi. Na vyrozumění o výsledku si mám počkat do blíže neurčené doby. Cesta zpátky se nesla v podobném duchu, takže k ní nemám co více podotknout. Jo, akorát jsem viděl nějakou pochvici, která vypadala jako Britney Spears. To mě dorazilo.
 • Bedřich Výtisk je ďábelské jméno.

 •   08-11-2k | B.B.  
 • Celý den píšu preview na Blair Witch Volume 2&3 a nadávám na nehratelné Grand Theft Auto 2. Mír zubní sklovině, přátelé.
 • Ráno vyhrává Bush, odpoledne už zase nikdo. Na Floridě nejsou totiž schopni efektivně spočítat hlasy, k tomu navíc příležitostně pletou označení hlasovacích tlačítek, čímž nevyhnutelně vzniká globální volební chaos. A taky ještě nedorazily hlasovací lístky od některých občanů, kteří jsou vzhledem k odloučení od zbytku civilizace nuceni zaslat své volební výkřiky poštou.
 • Vulgovaginitidu na vás.

 •   07-11-2k | Rolby  
 • Zítra ráno kolem šesté našeho času budou známy první výsledky prezidentských voleb. Což znamená, že přišel čas mého osobního tipu. Já říkám: Gore. A to i přesto, že bezmocně pendluje mezi přirozeností a umělými společenskými návyky (styl chůze, gesta apod.), které ho dotyční pracovníci bohužel nenaučili tak, jak by se dalo u kandidáta na prezidenta čekat.
 • Odhodlal jsem se k odvážnému kroku. Začal jsem třídit a skládat dohromady zápisy z hluchého období (konec '99 - začátek 2k), které mám naházeny v jednom adresáři jako seno. Nejhorší na tom je, že musím projít celkem 7 *hodně* objemných souborů a zkontrolovat je na případné odlišnosti od souboru hlavního, kam všechny staré zápisy sázím. V tomto období jsem totiž neustále tvořil zálohy a duplikace a poté jsem dopisoval starší zápisy, bohužel pokaždé do jiného souboru. Zkrátka jsem z toho utvořil naprostý bordel.

 •   06-11-2k | Skandál-o-rama  
 • Týden je nejlepší načít skandálem.

    +  

    =  

  KEDAR NEZNÁMÁ ŽENA PEKLO NA ZEMI

  Kromě tohoto fiaska se dozvídám, že do knihy vad Kedarova pičítače (viz 11-10-2k) přibyla další kapitola. Tentokrát se týká klávesnice, na které od jisté doby nefungují všechny sudé číslice a tabulátor. Což například znamená, že takový zavináč nebo pravou závorku je nutno kopírovat přes clipboard z mapy znaků nebo jiné části textu.
 • Mimochodem, po kratší úvaze nad budoucností této stránky jsem se usnesl, že od 1. ledna 2001 radikálně změním design a posunu Den94ek poněkud blíže k vrcholu brutal-o-metru. Což znamená, že selanka končí.
 • Včera konečně proběhlo interview s JNSFBI, týkající se dítěte, které čeká s MF! Ve zcela nesestříhané verzi se nachází zde.
 • V 10:51 jsem slavnostně ukončil svoji kariéru ve firmě A. Mno, co už. Zkrátka mi ubyla jedna položka z trojmístného seznamu příjmů (ta prostřední). Každopádně jsem tím překročil stín onoho repetivního koloběhu (viz 2-11-2k), což je fajn.

 •   05-11-2k | Paní Hvězda  
  Vazolam #2
 • Úspěšně načínám 16tý den bez hygieny.
 • Známá televizní pózistka Terezka Pergnerová měla v úmyslu rodit svého fracka v přímém internetovém přenosu. Nemocnice se však bohužel nepohodla s providerem a tak tuto akci live neuvidíme. Škoda, mohl to být nejpopulárnější potrat za několik posledních let.
 • Zjišťuji, že lámacích scén je MK4 mnohem více! Konkrétně jsem objevil tři varianty lámání vazu (bojovník se oklepe a jede dál, pohoda :) a jeden nový způsob kloubení rukou za zády.
 • Hit týdne: Sixpence None The Richer - Kiss Me (ehehe)
  Shit týdne: -

    04-11-2k | Bod zlomu  
  A teď mu ji zlámu!
 • Na svém drahém disku jsem jakousi podivnou náhodou našel Mortal Kombat 4. Jak jsem po chvíli pochopil, ke spuštění této hry nemělo raději nikdy dojít. Již po třech zápasech jsem totiž smíchy nemohl. Nepochopte mne špatně, ono je to vcelku zábavné, ale ta pseudobrutalita už došla do takových výšin, že musí výbuchy smíchu podstatně komplikovat tvorbu každého dalšího dílu i samotným autorům. Osobně jsem kamennou tvář nebyl schopen zachovat při scénách s mrzačením končetin, kdy dojde buď ke zlomení holenní kosti na konci zápasu či vykloubení ruky, kterou poškozený po krátkém okamžiku elegantním pohybem vrátí do původní polohy. Obě akce samozřejmě provází adekvátní výjek.

 •   03-11-2k | Asfalt*
 • Zastavme se. Zastavme se a ukažme si na odhalené břichy bezpohlavních démonů, pomazané vaginálním olejem. Smrad koitu se line z postelí, posetých hříchy. Hoří, smísené s hlasy anonymních hříšníků. Dnes teplo zakázaného doteku, zítra teplo Pekla. To víte, pátek vždycky rulez!
 • V dlouhé košili se špatně sere. Proto vám radím: neserte v dlouhé košili!
 • Legendární skupina Citron se opět skládá dohromady! Kompletovací akce se zúčastní všichni původní členové, což mimo jiné značí, že L. Křížek konečně opouští příšerné Damiens. Yup!

 • Kakan píše z Jindřichova Hradce...
  > From: kakkaan <hejkal@hehe.com>
  > Sent: Thursday, November 02, 2000 7:10 PM
  > To: <fincher@volny.cz>
  > Subject: Re: notyvole
  >
  > [...]
  > typico: civilka v knihovne ani na centru vypocetni techniky nehrozi. kdyz
  > to vyjde, budu delat asistenta dekanovi fakulty managementu vysoke skoly
  > ekonomicke. no doprdele.
  >
  > btw, slysel sem tak brutalni vtip, ze snad lepsi sem tento rok este
  > neslysel:D
  >
  > Amici poslou do ruska fax se znenim: "za jak dlouho si u vas prumerny obcan
  > koupi prumerny vuz?".. druhy den prijde odpoved: "vy zase mlatite cernochy"
  >
  > vole estli se ti to nezda bomba tak anal terror immediately
  >
  > ass-is-tent

 •   02-11-2k | War III  
 • Dopoledne trávím čistě teoretickými úvahami. Znásilním - li se análně propisovací tužkou, znásilním tím také tu tužku?
 • Téměř až do konce pracovní doby to vypadalo, že trhneme rekord v počtu vzájemných slovních výměn (1 slovo já, 1 slovo JMR). V 16:55 se JMR však bohužel odhodlal k jakémusi dojemnému pokusu o radikální řešení situace. Proslov byl opravdu masakrózní, až mi bylo občas líto ho přerušovat. Ale musel jsem, přinejmenším smíchem. Za všechny dvě nejlepší: a) chovám se povýšeně (aneb zkuste se chovat povýšeně k někomu, s kým prohodíte za den 2 slova) a za b) vypínám onen slavný BlackBox. Druhý bod mě opravdu zaujal. Samozřejmě bych to udělal, kdybych věděl jak, popřípadě kdybych měl čas a náladu takové kraviny zjišťovat. Protože mi ale jakýsi nanicovatý monitorovací program za takovou námahu nestojí a nic takového jsem tudíž neudělal, v tomto okamihu jsem se ohradil. Zeptal jsem se, zda mohu za výpadek logování z důvodu, že program je neschopný a nezaznamenává, co má. Nenechte se mýlit, správná odpověď zní ANO! JMR má bod. Už jich má drahně.
 • Keylogger je nainstalován, bohužel pouze na celkem minoritním PC, kam sedám pouze já a prach.
 • Žijeme podle šablon. Dneska jsem tento nechutný jev zpozoroval na své osobě. Každý den je to prostě stejné. Kdybych si napsal nějaký stručný návod, podle kterého bych pak každý den jel, myslím, že by ten nudný koloběh nevypadal ani o trochu víc repetitivně než dosud.

  01 V 7:00 vstanu z postele a vypnu na věži probouzecí píseň.
  02Zapnu pičítač.
  03Počkám, až opadne ranní erekce.
  04Jdu se vymočit, nad umyvadlem vydloubám z koutků očí zaschlý odpad.
  05Po cestě z koupelny vezmu svačinu a prášky.
  06Vezmu hrnek vedle klávesnice a vrátím se do kuchyně pro čaj.
  07Sednu za pičítač, pustím WinAmp a při jídle dělám jednu ze standardních činností, čili:

  1) hraju Quake2) píšu Den94ek3) píšu na Doupě4) píšu něco jiného5) dělám Peklo
  6) dělám Vzorky7) odepisuju na maily8) čtu Stila9) čtu něco jiného0) nedělám nic

  Tento bod je nejvíce variabilní z celého mého denního programu.
  08V 8:35 se obléknu do černé róby. V 8:42 vypínám pičítač. Dle hodnoty na venkovním teploměru se rozhoduji, zda si pod bundu vezmu svetr či ne. Aneb další pekelně variabilní bod.
  09Odcházím do práce. Dorážím v 8:59.
  10Do 11:45 střídám činnosti 1-0, popsané v bodě č. 7. Místy se vrtám v nějakém kompu, zvedám telefony či sepisuji objednávky.
  11Odcházím na oběd. Jistou variabilitu nelze upřít ani tomuto bodu. Vybírám totiž z asi pěti restaurací, kterážto akce se leckdy zvrhává v nejtěžší rozhodnutí dne.
  12Po ukončení stravovacího procesu se vracím do práce a do 17:00 pokračuji ve vykonávání akcí, obsažených v bodě č. 10.
  13Krátce po sedmnácté hodině opouštím práci a jdu domů.
  14Doma pokračuji v činnostech 1-0 z bodu 7, jejichž domácí výkon jsem tak drasticky přerušil odchodem do práce.
  15Po osmé hodině se připájím na Internet, kde trávím přibližně hodinu.
  16Dále pokračuji v činnostech 1-0 z bodu 7, jejichž domácí výkon jsem tak drasticky přerušil připojením na Internet.
  17Kolem 23:00 ulehám do postele a do 1:00 se snažím usnout.
  18Ráno pokračuji bodem 1.

  A to mě má bavit?

 • Na vsetínsku celkem populární rádio Apollo, které jsem někdy v roce '96 asi dva týdny poslouchal, se zničehonic zkonvertovalo na stanici s výhradním zaměřením na hudební styl country! To je celkem odvážné, myslím si.
 • Památka zesnulých. Ideálů?

 •   01-11-2k | War II  
 • JMR si připravil další číslo z dětinskosti a musím říci, že tentokrát překonal sám sebe. Po mém příchodu na bojiště zela na dveřích velká cedule "Inventůra dne 1.11.'00" (znamená to samé co "Přejímka zboží", tj. "Myslíte, že není sobota? Ale je!") a dveře byly zamčeny na všechny možné zámky, to jest i ty, které nemohu odemknout. To je celkem nářez. Mrzí mě pouze, že jsem nenainstaloval ten keylogger. Ale to přijde.
 • Tak jsem se dnes dozvěděl, že vyšel 4. díl strhujícího deníkového románu Mládí v hajzlu!
 •  
  Již jste zde zcela zbytečně promrdali následující dobu: 
   

  Poslední aktualizace: 16/12/2k
  (c) 2000 Frederik de la Krueger